Agroturystyka w górach

AGROTURYSTYKA

W budynku CYKADA do dyspozycji naszych gości oddajemy 5 pokoi umeblownych w naturalne sosnowe meble, łazienkami, darmowym WiFi. Wyposażone są w pojedyncze łóżka i dwuosobowe rozkładane sofy. Do dyspozycji gości są także czajniki elektryczne. Z każdego pokoju można podziwiać widoki oraz podglądać konie na pastwisku lub pod siodłem na maneżu. Pokoje urządzone są w różnych tonacjach kolorystycznych w stylu wiejskim, wszystkie są przytulne, wygodne i ciepłe.

  • POKÓJ WIOSENNY - pokój 2-4 osobowy, w zielonej tonacji. 1 sofa + 2 pojedyncze łóżka z łazienką z kabiną i bidetem.
  • POKÓJ JESIENNO-MIODOWY - miodowy – pokój 4-8 osobowy. 2 rozkładane sofy + 4 pojedyncze łóżka; w łazience kabina i bidet. Kolorystyka zachodzącego słońca i brązu. Pokój z 2 sypialniami.
  • POKÓJ ORZECHOWY - pokój 2-4 osobowy z łazienką dostosowaną dla osób niepełnosprawnych jeżdżących na wózkach (1 sofa + 2 pojedyncze łóżka).
  • POKÓJ KWIATOWY - pokój 2-4 osobowy z łazienką dostosowaną dla osób niepełnosprawnych (1 sofa + 2 pojedyncze łóżka).
  • POKÓJ IMBIROWY - 4-5 osobowy z 2 sypialniami (1 rozkładana sofa + 3 pojedyncze łóżka), w sezonie pokój jest wynajmowany min. dla 4 osób płatnych (np. 2 rodziców + 2 płatnych dzieci).

W cenie noclegów: ręczniki, monitorowany parking przy budynku, bezprzewodowy internet, kawa, herbata.

Do dyspozycji gości ogólnodostępna lodówka i mikrofalówka.

Odpłatnie można skorzystać z sauny fińskiej i infared.

W Cykadzie znajduje się sala kominkowa (150m2) z drewnianą antresolą, barem. Wieczorem można usiąść przy kominku z rodziną, znajomymi i biesiadować w cieple ognia. W sali można zagrać w bilard ,a w holu odpocząć na sofach, poczytać książkę, dzieci mogą pobawić się w kąciku zabaw. Dla starszych dzieci i dorosłych przygotowaliśmy salę z ping-pongiem, rzutkami i piłkarzykami.

Na dworze udostępniamy plac zabaw ,trampolinę, piaskownicę i basen dmuchany dla dzieci , wyłącznie pod opieką rodziców lub osób dorosłych. Zimą dla dzieci sanki i jabłuszka. Na tarasach można wypić herbatę, kawę, zorganizować grilla i cieszyć się chwilą :) Do dyspozycji są także dwa miejsca na ognisko przy budynku i w punkcie widokowym na naszym pastwisku.


Istnieje możliwość dokupienia śniadań lub obiadokolacji w głównym budynku (stawka wg cennika restauracji) po wcześniejszym uzgodnieniu. Śniadania o godzinie 9-tej, a obiadokolacje (zupa, drugie danie, kompot, deser) o 16.30 (zima) 17.00 (lato). Nie ma możliwości zmian godzin podawania posiłków.