Naszą ofertę wzbogaciliśmy o możliwość korzystania

                                z sauny fińskiej oraz infared..

 

 

 

Właściwości lecznicze

           Podczas pobytu w saunie przede wszystkim na skutek podniesionej temperatury w naszym organizmie zachodzi spora ilość istotnych i korzystnych zmian. I tak, przede wszystkim wysoka temperatura ma dobroczynny wpływ na układ oddechowy. Przebywając w saunie znacznie głębiej i szybciej oddychamy przez co płuca, oskrzela i zatoki oczyszczają się.

          Wysoka temperatura przynosi także ulgę w dolegliwościach związanych z urazami i zwyrodnieniami ortopedycznymi.     

            Pocenie się na skutek gorąca powoduje uwalnianie wraz z potem wszelkich toksyn i zanieczyszczeń. Korzystny wpływ na zdrowie ma także nagła zmiana temperatury jaką możemy zafundować sobie przebywając w saunie.   Taka zmiana temperatury hartuje organizm mobilizując układ odpornościowy do wytężonej pracy oraz wzmacnia naczynia krwionośne.
              Pobyt w saunie nie tylko korzystnie wpływa na zdrowie ale także na wygląd i dobre samopoczucie. Na skutek gorąca i wilgotności pocimy się, a wraz z potem nie tylko z organizmu ale także ze skóry uwalniane są toksyny i zanieczyszczenia. Pory rozszerzają się i uwalniany jest z nich nadmiar sebum będący przyczyną stanów zapalnych skóry.

            Wraz z potem organizm pozbywa się także niezwykle dużej ilości soli (którą w nadmiarze spożywamy). Poprawa krążenia wpływa na lepsze ukrwienie naczyń krwionośnych dzięki czemu skóra jest znacznie lepiej dotleniona. To wszystko sprawia, że skóra jest zdrowsza, gładsza, a cera ma łady koloryt.

 

Sauna jest dodatkowo płatna.

 

 

                                                                   

 

Wstecz